Living Thailand Safari

Koh Samui
Living Thailand Safari
Odjezd: 9:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer v jeepu 4x4, obědInformace: Min. 2 osoby! Sebou si vezměte opalovací krém, sluneční brýle, čepici, ručník a plavky (v případě, že chcete plavat u vodopádu), fotoaparát, pohodlné boty.

Z hotelu vás vyzvedneme ráno jeepem 4×4 a pojedete se podívat na show vaření, kde uvidíte ukázku toho, jak se vaří nejoblíbenější thajské jídlo „papája salad“ z čerstvé zeleniny a přísad. Uvidíte show opic, a to jak jsou vycvičené ke sbírání kokosů a také uvidíte, jak se kokosy zpracovávají. Půjdete do OTOP Souvenir Shop, kde naleznete mnoho kousků z thajské řemeslné výroby, vše se zde vyrábí z recyklovaných kokosových ořechů a dřeva. Následuje jízda na slonech ve zvláštní neveřejné oblasti. Slony za odměnu můžete nakrmit banány. Další zastávka je u největšího vodopádu na ostrově – Na Muang II. Tady si můžete zaplavat přímo pod padající vodou a nasát krásnou energii z přírody. Tradiční thajský oběd si vychutnáte v restauraci na vrcholku Koh Samui, odkud se můžete kochat nádherným výhledem na pobřeží a okolní ostrůvky. Poté navštívíte Magickou zahradu, kde na vás čeká mnoho krásných kamenných soch, které v roce 1976 vytvořil farmář Nim Thongsuk. Místem teče řeka a celá atmosféra je uklidňující a mystická. Pokračuje zastávka na vyhlídkovém bodě s panoramatickým výhledem na tyrkysové moře. Výlet zakončíte poslední zastávkou u Wat Kunaram, kde je umístěn mumifikovaný mnich již desítky let. Po skončení vás odvezeme zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-2 940 Kč2 058 Kčdenně2
Skupinový výlet-1 470 Kč1 240 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.