Madame Tussauds, Siam Ocean World & Nákupy v Siam Paragon

Bangkok
Madame Tussauds, Siam Ocean World & Nákupy v Siam Paragon
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer, vstupné do muzea Madame Tussauds, vstupné do Siam Ocean World Aquarium, 5D divadlo, jízda člunem se skleněným dnem, prohlídka zadních prostor, Pepsi a Popcorn.

Během tohoto zábavného výletu navštívíte slavné muzeum voskových figurín Madame Tussauds, které zobrazuje více než 90 postav v 10 tematických oblastech. Některé voskové figuriny zde také reprezentují místní celebrity, ale i světové slavné a známé postavy ať v historii, umění, vědě, sportu, hudbě či filmu. Touto výstavou figurín budete nadšeni a pořídíte si zde mnoho krásných památečních fotografií. Po návštěvě Madame Tussauds budete pokračovat do Siam Ocean World, kde na vás čeká plavba na člunu s proskleným dnem a k vidění mnoho vodních zázraků, včetně žraloků. Zde budete mít jedinečnou možnost dívat se tváří v tvář nesčetnému množství zajímavých podvodních zvířat z celého světa. Během své návštěvy v Siam Ocean World také shlédnete neustále se měnící každodenní velkolepou show a užijete si zde i mnoho zajímavých aktivit. Na závěr tohoto dne se vydáte na nákupy do obřího nákupního centra Siam Paragon, kde nebudete vědět co dřív koupit. Po nákupech následuje transfer zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 953 Kč3 162 Kč1 192 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.