Mangrovník & Deštný prales dobrodružství

Khao Lak
11-Take-a-jungle-safari-through-Khao-Sok-National-Park-Thailand_-Photo-by-awesomevillas_com_-1024x768
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Khao LakDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Čtvrtek a neděleStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 4 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Váš den začne ráno vyzvednutím z vašeho hotelu. Vezmeme vás do méně známého Národního parku Srí Phang Nga, který sousedí se slavným Národním parkem Khao Sok. Zde bude následovat 90 min. trek nedotčenou přírodou skrz deštný prales, kterým vás provede profesionální průvodce, který vám také poskytne mnoho informací o této křehké přírodě a místních obyvatelích. Čeká vás osvěžující koupel pod impozantním vodopádem, což oživí vaše tělo i duši. Pak se vrátíte zpět ke vchodu do národního parku, kde se bude podávat oběd v parku v místní restauraci. Po obědě budete pokračovat k Takuapa, kde budete mít jedinečnou možnost prozkoumat úžasnou flóru a faunu tropických mangrovových lesů na kánoi. Dále navštívíte staré město Takuapa s historií sahající více než 250 let. Město bylo založeno čínskými obchodníky a horníky co těžili cín. Zbytky starých časů jsou patrné na mnoha místech této oblasti. Malé dráhy se svým starým čínsko-portugalským stylem domů v tomto starobylém městě prostě musíte vidět! Nenechte si ujít tento skvělý výlet, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 379 Kč1 344 KčČt, Ne4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.