Mini Siam

Pattaya
Mini Siam
Odjezd: 14:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 3 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Díky tomuto výletu navštívíte zajímavý Mini Siam, který se nachází severně od Pattaya. Jedná se o pohádkové místo plné miniaturních replik s vynikajícími architektonickými díly, jak z Thajska, tak i z celého světa. K vidění je i chrám Smaragdového Buddhy, Thajská sněmovna, Tower Bridge, Eiffelova věž, Socha svobody nebo Velká čínská zeď. Vše je vybudováno v poměru 1:25. Uvidíte celkem více jak 100 modelů zobrazující světové stavby. Vše se nachází v příjemném prostředí mezi zelení a krásnými stromy. Do Mini Siam vás odvezme a po jeho prohlídce zase vezmeme zpět do vašeho hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 396 Kč1 283 Kč1 283 Kčdenně1
Skupinový výlet-514 Kč667 Kčdenně6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní přej jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.