Neznámá místa na Koh Chang

Koh Chang
Neznámá místa na Koh Chang
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh ChangDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Středa a sobotaStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Mmin. 4 osoby, v období od ledna do dubna je obvykle velmi málo vody na vodopádu Nong Si.

Jakmile vás vyzvedneme v hotelu, tak svůj výlet zahájíte prohlídkou duchovního domu na Koh Chang – Godfather neboli „Kmotr“ svatyně na Koh Chang, který je jedním z nejdůležitějších a dobře známých svatých míst na tomto panenském ostrově. Poté budete pokračovat podél krásné a neznámé východní straně a navštívíte jeden z tajných vodopádů Klong Nonsi, kam půjdete přírodní krajinou chvilku pěšky. U vodopádu si můžete chvilku odpočinout. Pokračovat budete k Salak Khok, kde nastoupíte na tradiční thajskou loď a poplavíte se po řece. Můžete si zapůjčit svůj kajak a místo lodi jet na kajaku skrze nádhernou přírodu mangrovových lesů. Po této fantastické plavbě vás vezmeme na jednu nejkrásnější vyhlídku na ostrově Koh Chang. Pak na vás bude čekat skvělý oběd v jedné z nejlepších rybích restaurací na ostrově Koh Chang. Nakonec vás vezmeme na krátkou procházku do tropického evergreen lesa Salak Phet. Následuje převoz do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 800 Kč3 360 Kč2 880 Kč2
Skupinový výlet3 360 Kč2 400 Kč2 266 KčSt, So4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.