Nong Nooch Village

Pattaya
Nong Nooch Village
Odjezd: 8:30 & 13:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Famózní tropická zahrada Nong Nooch je jednou z největších a nejkrásnějších botanických zahrad v Asii. Nachází se 18 km jižně od Pattaya. Tento rozlehlý rekreační park v typicky thajském stylu nabízí k vidění mnoho krásných rostlin, ať už bonsaje, orchideje, kaktusy a jiné. Mnoho z nich je krásně kvetoucích. Celá krajina je nádherně upravená. Také se zde uvádějí úžasná tradiční thajská představení thajských tanců z celého Thajska, thajského bojového umění, sloní show a dokonce si zde můžete pohladit tygra, zhoupnout se slonovi na chobotu nebo se na něm nechat povozit. Toto místo přitahuje mnoho návštěvníků a ani vy byste si neměli nechat ujít krásy Nong Nooch tropické zahrady.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 912 Kč2 202 Kč2 202 Kčdenně1
Skupinový výlet-941 Kč1 147 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.