Pattaya Discovery Tour

Pattaya
Pattaya Discovery Tour
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 5,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Během tohoto výletu objevíte úžasné každodenní události ve městě Pattaya, které místní obyvatelé považují za samozřejmost, ale přitom jsou považovány za román a speciální pro cizince. Poté co vás vyzvedneme v hotelu, tak se z Pattaya vydáte do provincie Chonburi, kde si užijete vzrušení a bzučení místního trhu. Poté navštívíte obyvatele korálových útesů v mořském akváriu. Pokračovat poté budete k Monkey Cliff nazývané Khao Sam Muk, kde bydlí desítky divokých opic (pozor, opice mohou být agresivní). Z kopce budete mít nádherný panoramatický výhled na pláž Bang Saen. Na úpatí kopce je umístěna vysoce respektovaná thajská a čínská svatyně. Legenda praví, že z vrcholu útesu skočili dva milenci, aby zemřeli, protože jejich rodiče měli námitky proti jejich lásce. Dále se vydáte na místo, kde budete sledovat fascinující proces pěstování ústřic. Nakonec navštívíte místní kamenickou obec, odkud vás následně odvezeme do vašeho hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 171 Kč2 306 Kč2 306 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 140 Kč1 374 KčÚt6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.