Phang Nga Chrám & Jeskyně

Khao Lak
Phang Nga Chrám & Jeskyně
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Khao LakDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Úterý a sobotaStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 4 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Pojedete po vnitrozemní silnici v provincii Phang Nga. První zastávka bude u „Wat Tam Nakarat“. Zde jsou velké sochy Buddhy ve vápencové jeskyni, které můžete navštívit, pouze pokud vylezete po strmém schodišti a žebříku. Dalším vrcholem je Pagoda Temple Wat Bang Riang, která se nachází na kopci Buddha Park a nabízí úžasný výhled na záliv Phang Nga. Teď už budete mít jistě hlad, a proto si můžete vychutnat lahodný oběd u mangrovů. Po obědě budete pokračovat v cestě do Phang Nga Town, kde prozkoumáte jeskyni Phung Chang na kánoi a bambusovém raftu. Uvidíte tady úžasné stalaktity & stalagmity. Kopec, který vypadá jako sloní tělo, dal jméno této jeskyni. Nakonec navštívíte nový chrám s Buddhy z vosku. Odtud vás vezmeme zpět do vašeho hotelu. Tento nádherný den vám zůstane v paměti už napořád.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 379 Kč1 344 KčÚt, So4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.