Phang Nga (James Bond Island) na rychlo člunu

Krabi
Phang Nga (James Bond Island) na rychlo člunu
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápoje + čerstvé ovoceInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení. Program dne se může v závislosti na počasí změnit.

Během tohoto celodenního výletu poznáte krásy oceánu a oblasti Phang Nga.Vrcholem prohlídky je ostrov James Bond Island, který byl součástí natáčení jednoho ze série Jamese Bonda „muž se zlatou zbraní“. To je důvod, proč má tento ostrov název „James Bond Island“. Na tomto ostrově jsou k vidění 2 zajímavé věci. Khao Tapu, což je ostrov ve tvaru hřebíku, který stojí sám zapíchnutý v moři a pak Khao Ping Gun. Příroda ho rozdělila na dvě poloviny. Ráno vás vyzvedneme v hotelu a odvezeme do oblasti Ao Nang, odkud motorovým člunem pojedete na ostrov James Bond Island. Během návštěvy ostrova si pořídíte mnoho zajímavých fotek. Projedete se zde na kajaku k jeskyni Tham Lord Noi. Jedná se o vznešenou jeskyni z vápence s dutinou, kde se nacházejí četné krápníkové formace na stropě. Vše v okolí mangrovových lesů vytváří nádhernou scenérii. Kolem 12:30 hod. navštívíte rybářskou vesnici na ostrově Koh Panyee, kde si vychutnáte k obědu plody moře a dozvíte se více o místním životě. Poté se projdete po městě, kde můžete zakoupit suvenýry. Po návštěvě Panyi se půjdete podívat na prehistorické obrazy různých druhů zvířat v Khao Khian nebo Khian útesu. V 15:30 hod. bude vaše poslední zastávka na ostrově Hong Island, kde si můžete užít šnorchlování, koupání, opalování a relaxaci. V 17.00 následuje návrat do hotelu na Krabi.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet27 741 Kč17 510 Kč712 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.