Phang Nga na June Bahtra

Phuket
Phang Nga na June Bahtra
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápojeInformace: Min. 6 osob! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, opalovací krém, ručník.

Během tohoto skvělého výletu zažijete celodenní dobrodružství na lodi June Bahtra. Magická plavba přes všechny divy Phang Nga Bay v jižním Thajsku vás doslova okouzlí. Loď June Bahtra je tradiční thajská loď, která uveze až 20 cestujících. Design a vzhled tohoto plavidla je ovlivněn thajskými, malajskými a holandskými staviteli lodí. Lehnout si zde můžete na pohodlné palubní polštáře a odpočívat přímo pod sluncem nebo pod stříškou a nechat se ovívat příjemným mořským vánkem při plavbě po zálivu. Den zahájíte transferem z vašeho hotelu do přístavu na Phuketu – Yacht Haven Marina, kde se nalodíte na June Bahtra a poplujete přes okouzlující Phang Nga Bay. Během plavby uvidíte nádherné scénické vápencové útvary vyčnívající z azurového moře a bujnou tropickou vegetaci všude kolem. Vydáte se také na ostrov James Bond Island a budete pokračovat dlouho ocasou lodí přes koryto mangrovové delty k jeskyni Grotto do vesnice Sea Gypsy. Poté se navrátíte zpět na June Bahtra a vychutnáte si lahodný thajský oběd přímo na palubě formou bufetu. Nakonec následuje vyhlídková plavba zpět na Phuket a návrat do vašeho hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-3 036 Kč1 773 Kčdenně6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.