Phang Nga na rychlo člnunu & Kánoje

Phuket
Phang Nga na rychlo člnunu & Kánoje
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 8-9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápoje + ovoceInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, opalovací krém, ručník.

Den zahájíte transferem z vašeho hotelu do přístavu na Phuketu, kde se nalodíte na rychlostní člun a poplujete přes okouzlující Phang Nga Bay. Během plavby uvidíte nádherné scénické vápencové útvary vyčnívající z azurového moře a bujnou tropickou vegetaci všude kolem. Příroda a krajina tohoto místa je doslova okouzlující. Pojedete na ostrovy Panak a Hong. Budete si moci sami zapádlovat na kánoích a prozkoumat tak okolí. Na člunu se pak dostanete na ostrov Tapu Island, kde se natáčely filmy Jamese Bonda. Pokračovat budete na ostrov Panak, který nabízí různé divy přírody včetně jeskyní Diamond Cave a Mangrove Cave. Poté si užijte skvělý oběd ve vesnici na ostrově Panyi Village Island, jedná se o muslimskou obec na pilířích, které jsou připojeny k vysoké skále. Nachází se zde asi 400 domů na kůlech v mělké vodě, které jsou plné restaurací a obchůdků. Po obědě navštívíte vesnici, kde budete mít volný čas na nákupy. Pokračovat pak budete rychlostním člunem na ostrov Na Ka nebo Lawa Island (v závislosti na přílivu a odlivu), kde můžete šnorchlovat, plavat nebo prostě jen relaxovat na pláži. Nakonec následuje návrat do přístavu na Phuketu okolo 16:30 hod. a převoz zpět do vašeho hotelu na Phuketu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-3 648 Kč2 611 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.