Phi Phi Highlights & Západ slunce na plachetnici

Krabi
Phi Phi Highlights & Západ slunce na plachetnici
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pondělí, středa, čtvrtekStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápojeInformace: Min. 2 osoby. Vezměte si sebou plavky, ručník, věci na převlečení, pokrývku hlavy, krém na opalování, sluneční brýle, fotoaparát. Na sebe si vezměte pohodlné a lehké oblečení. Program dne se může v závislosti na počasí změnit.

Ráno vás vyzvedneme v hotelu a pojedete do Ao Nang, kde přesednete na pohodlnou 27 m dlouhou dřevěnou plachetnici a poplujete směrem ke světoznámým ostrovům Phi Phi, k pláži Maya Bay, proslulé pláži pro film „Pláž“ s Leonardem Di Capriem. Časový harmonogram je navržen tak, abyste se vyhnuli davům turistů, a proto navštívíte zátoku hned po obědě, kdy je toto místo nejvíce klidné a krásné. Zde budete mít čas na šnorchlování mezi barevnými útesy plných ryb a navštívíte tuto pláž. Při plavbě z Maya Beach si vychutnáte lahodný thajský oběd formou bufetu podávaný na palubě plachetnice. Plavba pokračuje k dalším vrcholům Phi Phi, jako je jeskyně Viking, Hin-Klang a Phi Ley Bay až ke konečné zastávce na ostrov Bamboo Island. Zde budete mít čas, abyste si na klidné, prázdné a krásné pláži odpočinuli. Zpět na loď se vrátíte kolem 16:00 hod., kde pro vás bude připraven osvěžující punčový koktejl, červené a bílé víno, ledově studené pivo, nealkoholické nápoje a další chuťovky. Zatímco poplujete pomalu zpátky do Ao Nang při západu slunce, budete poslouchat relaxační hudbu a užijete si malebný výhled na ostrovy Poda a Chicken s proslulou pláží Railay Beach. Uvidíte také v noci zářící Ao Nang. Celý den pro vás bude nezapomenutelná vzpomínka na tuto dokonalou plavbu k Phi Phi ostrovům.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-40 147 Kč-denně2
Skupinový výlet-3 600 Kč967 KčPo, St, Čt16
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.