Phi Phi & Kai Island nebo Phi Phi & Bamboo Island (rychlo člun)

Phuket
Phi Phi & Kai Island nebo Phi Phi & Bamboo Island (rychlo člun)
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Šnorchlovací potřeby jsou v ceně (záchranná vesta, ploutve, maska, šnorchl), během období dešťů může být moře divoké a výlet může být kvůli počasí zrušen, výlet se nedoporučuje těhotným ženám, dětem pod 1 rok či tělesně postiženým, neberte si sebou žádné cennosti a naopak nezapomeňte plavky.

Ráno vás vyzvedneme z hotelu a odvezeme do Royal Phuket Marina, odkud vás vezmeme na souostroví Phi Phi, kde můžete objevovat krásy Maya Bay, považováno za senzaci a místní Hollywood. Na úžasné pláži si můžete vychutnat koupání a odpočinek. Navštívíte „Pileh Cove nebo Pileh lagunu“. Kde si užijete krásnou vyhlídku nebo koupání. Laguna je srdcem ostrova. V jeskyni Viking Cave – ptačí hnízda, kde si můžete pořídit neopakovatelné fotografie. Dále navštívíte Phi Phi Don, kde si užijete plavání opic nebo šnorchlování. Oběd bude na Phi Phi Don. Poslední zastávkou po obědě je Bamboo Island nebo ostrov Khai s bílými písečnými plážemi. Tato místa jsou skvělá k relaxaci na pláži, šnorchlování a plavání k nádherném moři. Návrat je opět kolem 17:30 hod. do Royal Phuket Marina odkud vás vezmeme do hotelu.

Zda se pojede na Bamboo Island nebo Khai Island závisí na přílivu moře a na počasí.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-2 532 Kč1 418 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.