Phuket Fantasea Show

Phuket
Phuket Fantasea Show
Odjezd: 21:00 hod. (začátek představení)Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 1,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně kromě čtvrtkaV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Poté co vás vyzvedneme v hotelu, tak vás vezmeme na divadelní typicky thajské představení, které je inspirováno bohatým a exotickým dědictvím v Thajsku. Phuket FantaSea show není jen kouzelná krásná thajská show, ale jde i o ukázku bohaté starobylé thajské tradice s využitím nejmodernější technologie a speciálních efektů. Výsledkem je ohromující komplex o rozloze 140 akrů, kde je i mnoho aktivit a zábavy, jako jsou různé hry, řemesla, obchody, restaurace vše završené dech beroucím představením ve stylu Las Vegas show se speciálními efekty. Představení je v thajském půvabu a kráse doprovázené mýty, záhadami a kouzly Thajska. Tato fantastická show potěší celou rodinu. Po představení vás odvezeme zpět do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 583 Kč2 532 Kč1 776 KčDenně kromě Čt1
Skupinový výlet---
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.