Plachtění kolem Koh Samui

Koh Samui
Plachtění kolem Koh Samui
Odjezd: 8:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pondělí a čtvrtekStrava: Oběd + VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd a večeře, welcome drink, nealkoholické nápoje, káva, čaj, čerstvé ovoce, ručníky, šnorchlovací a rabářské vybavení.Informace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. S sebou si vezměte plavky, opalovací krém.

Tento neobyčejný výlet nabízí relaxační den na palubě krásné lodi a na obrovské sluneční terase, kde si můžete dopřát osvěžující nápoje, šnorchlování v krásném moři mezi mnoha tropickými rybami. Plavba je po okruhu kolem nejkrásnějších pláží z celého ostrova Koh Samui. Během plavby se podává snídaně. Uvidíte oblasti jako Lamai, Choeng Mon, Taling Ngam, Lipa Noi a další tajemství ostrova a nedotčené pláže. Také uvidíte slavný Five Island, Koh Tan a další panenské ostrovy. Až přijde čas, vychutnáte si tradiční thajský oběd přímo na palubě formou bufetu a grilování.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-3 552 Kč1 206 KčPo, Čt2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.