Plavání se slony

Koh Lanta
Plavání se slony
Odjezd: 17:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh LantaDélka výletu: 1 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: Min. 2 osoby! Skupinový výlet. Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Koh Lanta je opravdu velice ekologický ostrov, který nabízí dokonalou kombinaci moře, pláží, slunce, fascinujících deštných pralesů, tajemných mangrovníků, ptáků a volně žijících živočichů. Na Koh Lanta navštívíte domov obrovského množství rostlin a živočichů, mezi které patří orel skalní, želvy v džungli, opice, ptáci, ještěrky, netopýři, veverky, motýly a mnoho dalšího. Díky této výpravě vás opravdu velice blízko seznámíme s jedním z největších tvorů tohoto ostrova, se slony. Budete mít 1 hodinu na životní zážitek, během kterého budete plavat se slony v moři nebo v řece. Jde opravdu o speciální výlet, během kterého budete jezdit na slonech jako na koni. Ze zad slona uvidíte dokonce krásný západ slunce. Plavba slonům pomáhá ošetřit jejich rány či bodnutí hmyzem.

  • Jízda na slonech a koupání v moři při západu slunce se provozuje od listopadu do dubna
  • Jízda na slonech a koupání v řece se provozuje od června do října

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 574 Kč645 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.