Plovoucí trh & Sampran Elephant Ground & Zoo

Bangkok
Plovoucí trh & Sampran Elephant Ground & Zoo
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 8-9 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou bufetu

Během tohoto výletu navštívíte nejslavnější plovoucí trh Damnoen Saduak, vzdálený asi 110 kilometrů jihozápadně od Bangkoku. Vychutnáte si úžasnou plavbu po kanálech a bzučení tohoto trhu v celé své kráse. V časných ranních hodinách sem dorazí davy lidí a vzrušení začíná. Přímo při plavbě na vodě na dlouhoocasé lodi si můžete kupovat cokoliv chcete, dokonce i čerstvě připravené a uvařené jídlo. Tento plovoucí trh ve vás nechá něco speciálního po celý život. Bude zde i mnoho fotografických příležitostí. Po trzích budete pokračovat do Samphran Elephant Ground & Zoo, nacházející se na ploše 60 akrů. Zde shlédnete fascinující sloní show s dramatickými zvuky a vypravěčem a uvidíte ukázky slonů při práci a také nástin starověkých bitevních scén na slonech v plné výzbroji. V Samphran Elephant Ground & Zoo na vás čekají i různá zábavná vystoupení, jako je sloní hra fotbalu, velkolepá krokodýlí show, kde muž bojuje s krokodýlem, dále kouzelnická show a školky s orchidejemi. Na tento den budete rádi ještě dlouho vzpomínat.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 868 Kč2 724 Kč582 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.