Potápění na Koh Bon, Koh Tachai & Premchai wreck

Khao Lak
Potápění na Koh Bon, Koh Tachai & Premchai wreck
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Khao LakDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: úterý (listopad – duben)Strava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd, káva, čaj a čerstvé ovoceInformace: Min. 2 osoby! Potápěčské přístroje jsou zahrnuty v ceně. Další vybavení jako potápěčské vybavení, ploutve, regulátor, BCD, UW pochodeň, počítač k potápění, neopren v ceně nejsou a lze si je za poplatek na místě zapůjčit. Vstupné do Národního parku není zahrnuto a bude se hradit na místě (v současné době je vstupně 600 THB za potápěče a 400 THB za nepotápěče). Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Koh Bon & Koh Tachai jsou severní ostrovy v Similan Islands a Národního mořského parku. Jsou známé po celém světě pro pozorování mant a žraloků. Během třetího ponoru se dostanete do zřídka navštěvovaného vraku Premchai, který leží u pobřeží Khao Lak, pozůstatkem z Khao Lak je cínového hornictví. Vzhledem k menší hloubce (15-20 metrů) jde o pohodlný a příjemný ponor. Překrásný ostrov Koh Bon je součástí Národního parku Surin. Koh Bon je úžasný potápěčský bod, známý především svými žraloky, velrybami a manty. Jsou zde k vidění také tisíce ryb, chobotnic a sépií. Uvidíte i nesčetné množství korálů, sasanek a fascinujících mořských hub. Tento výjimečný ponor nabízí k vidění místo překypující mořským životem. Na tento výlet se vydáte se na palubě „MV Stingray“, což je vlastně postavený katamarán, který je vybaven dvěma novými a mocnými dieselovými motory, telefonem, GPS, radarem pro hloubku apod. Katamarán je 7m široký a 23 m dlouhý, díky tomu zajišťuje stabilitu na vodě. K dispozici je i potápěčská paluba a pohodlný salon pro odpočinek. Tato rychlá loď se dostane na ostrovy Similan jen za 2 hod. K dispozici je i palubní kuchyně, která potěší Vaše chuťové smysly. Horní paluba je otevřená pro ty, kteří milují paprsky slunce a vítr ve vlasech. Na palubě je i lékárna a kyslíková jednotka. Tato loď je ideální plavidlo pro vaše ponory. Ponory se během plavby konají 3 do maximální hloubky 40 m. Během této plavby se máte na co těšit!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-5 398 Kč-Út2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.