Půldenní Khai Nok & Nui Islands na rychlo člunu se šnorchlováním

Phuket
Půldenní Khai Nok & Nui Islands na rychlo člunu se šnorchlováním
Odjezd: 8:00 & 11:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 6 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + nealkoholické nápoje + ovoceInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník. Brýle a šnorchl je zahrnut v ceně stejně jako plážová lehátka a slunečníky na pláži.

Tropické ostrovy Khai Nok a Khai Nui jsou jen kousek jízdy rychlo člunem od Phuketu, asi 15 min. plavby, a jsou součástí Národního parku Phang Nga. Tyto malé ostrovy jsou ideálním místem pro rodiny s dětmi, fanoušky šnorchlování a milovníky pláže. Výlet začíná vyzvednutím z vašeho hotelu a převozem do přístavu na Phuketu, odkud se rychlo člunem vydáte na ostrov Khai Nok Island, kde na vás už čekají krásné bílé písčité pláže. Vezměte si brýle, šnorchl a ploutve a prozkoumejte místní fascinující podmořský svět. Můžete zde krmit stovky barevných ryb nebo prostě jen lenošit a relaxovat na pláži a nechat se vyhřívat od slunce. Pokud máte žízeň, je zde několik stánků s nápoji a občerstvením. Dokonce si zde můžete zakoupit suvenýry a plážové oblečení. Ostrov Khai Nui Island je opravdu jen kousek od vašeho hotelu v Phuketu a je obklopen korálovými útesy a mnoha hemžícími se tropickými rybami všude kolem. Během tohoto půldenního dobrodružství zažijete mnoho neopakovatelných chvil.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 477 Kč788 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.