Půldenní Samui Island Tour

Koh Samui
Půldenní Samui Island Tour
Odjezd: 9:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Tento výlet vám dává rychlý přehled o zajímavostech ostrova Koh Samui. Navštívíte chrám Big Buddha a Wat Phra Yai, zastavíte se u bizarních kamenů babičky a dědečka (Hin Ta a Hin Yai) v Lamai a uvidíte populární show opic při jejich práci. Pojedete se podívat na mumifikované tělo buddhistického mnicha v Wat Kunaram. Další zastávky jsou po cestě na vyhlídkových bodech a u vodopádu NaMuang. Den zakončíte v hlavním městě Koh Samui – Nathon, kde budete moci nakupovat. Nakonec vás odvezeme do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 728 Kč1 572 Kč1 104 Kčdenně1
Skupinový výlet---
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.