Řeka Kwai s jízdou na slonech & Bamboo Rafting

Bangkok
Řeka Kwai s jízdou na slonech & Bamboo Rafting
Odjezd: Ráno dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 12 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Ráno vás vyzvedneme v hotelu v Bangkoku a převezeme vás do Kanchanaburi. Zde navštivte válečný hřbitov a „Most přes řeku Kwai“. Budete pokračovat do Takilen, kde nastoupíte na místní vlak na krátkou cestu k nejvíce vzrušujícímu úseku „Železnice smrti“. Poté si dopřejete oběd v místní restauraci s výhledem na řeku Kwai. V odpoledních hodinách navštívíme Sai Yoke Elephant Camp, kde si užijete hodinovou projížďku na zádech slona, kterého pak můžete nakrmit banány. Po projížďce se vydáte po řece na bambusových vorech. Zde je velká šance, že budete mokří, proto si s sebou raději vezměte něco na převlečení. Po plavbě na řece vás odvezeme zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet6 592 Kč3 922 Kč2 784 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.