Romantický koktail při západu slunce & Večeře na Tup ostrově

Krabi
Romantický koktail při západu slunce & Večeře na Tup ostrově
Odjezd: dle dohody mezi 14:00 – 16:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: Večeře, večeře z mořských plodů + šampaňské + nealkoholické nápoje + snackV ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: Min. 2 osoby.

Hledáte něco jiného a nezapomenutelného? Něco jen pro dva, rodinu či přátele? Tak právě pro vás je tento výlet jak dělaný. Výlet je vhodný, jak pro romantické posezení, speciální oslavu, nebo jen jedinečný den s blízkými v oblasti Ao Nang. Pojedete soukromou dlouhoocasou lodí na jeden z opuštěných ostrovů, kde na jeho nádherné speciální pláži při západu slunce zažijete krásné odpoledne při večeři. Ani slova nemohou popsat tento jedinečný zážitek, téměř na samotě v tomto ráji! Těšit se můžete na ledově vychlazené šampaňské a nádherné přírodní scenérie. Toto místo a atmosféra, kterou zde zažijete je naprosto úžasná! Vychutnat si lahodnou večeři, spatříte nádherný západ slunce a budete poslouchat zvuky moře a vánku. Tomuto zvláštnímu okamžiku nebude naprosto nic scházet. Zde nepocítíte žádný stres a svět pro vás bude znamenat jen těchto pár hodin strávených na tomto místě. Budete žít jen tímto okamžikem, na který budete po celý život vzpomínat. Není mnoho lidí, kteří mají stejnou možnost jako vy si toto vyzkoušet. Tak buďte jedni z těch šťastných a vyzkoušejte tento okouzlující výlet.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-9 684 Kč2 422 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.