Rybářský výlet k jezeru Bungsamran Lake

Bangkok
Rybářský výlet k jezeru Bungsamran Lake
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 9-10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd a pitná vodaInformace: Min. 2 osoby. Sebou si vezměte opalovací krém a pokrývku hlavy

Bungsamran Lake je nejslavnější a nejlepší rybářské jezero v Thajsku, které se nachází na okraji předměstí Bangkoku asi jen 40 minut od města. To Bangkokské sladkovodní jezero je dobře známé pro své obří sumce Mekong a siamské obří kapry, kteří jsou jen zřídka k nalezení někde jinde na světě. Díky této výpravě zažijte kouzlo rybolovu na tomto světově proslulém místě v Bangkoku. Mimo skvělého rybaření si můžete vychutnat zkušenosti vynikajícího a přátelského průvodce, skvělou thajskou kuchyni, odbornou pomoc a poradenství, špičkové zařízení v kombinaci s krásnou krajinou a pohodlí v thajském stylu ve dřevěném bungalovu. Tento výlet je 100% soukromý, k dispozici pro vás bude vlastní přeprava, bungalov s elektřinou a tekoucí vodou, rybářské náčiní a návnady, rybářský průvodce po celý den. Váš jednodenní rybářská výlet v Bungsamran Lake zahrnuje také lehátko a skvělý thajský oběd včetně pitné vody. V hotelu v Bangkoku vás vyzvedneme ráno v 7:30 hod. a převezeme k jezeru Bungsamran Lake, kde strávíte den rybařením. Zpět do hotelu se vrátíte kolem 18:00 hod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-8 275 Kč8 275 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.