Safari výlet na Koh Phangan

Koh Samui
Safari výlet na Koh Phangan včetně jízdy na slonech
Odjezd: 7:30 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 11 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vezměte si s sebou ručník, plavky, ochranu před sluncem, sluneční brýle, peníze na nápoje, pohodlné oblečení včetně pevnější obuvi.

Koh Phangan je duchovní místo díky svým domorodcům, kteří zde žijí, a ještě dnes je toto místo považováno za ráj na zemi. 30% Koh Phangan spadá pod „Than národního parku Sadet“ a měl by být zachován jako ostrov s divokým turistickým vývojem. Koh Phangan nabízí krásné pláže s bílým pískem, tropický prales, tradice, historii, ale i gastronomii, na toto vše se můžete těšit. Tento výlet vás zavede kolem ostrova, kde uvidíte jeho krásu a ducha. Váš den začne brzy ráno převozem z vašeho hotelu na ostrově Koh Samui do přístaviště trajektů. Odtud je odjezd vysokorychlostním katamaránem na ostrov Koh Phangan, kde dorazíte na molo v Thongsala a s průvodcem budete pokračovat místním džípem na Baan Tai, kde shlédnete zábavnou opičí show. Další zastávka je u krásného čínského chrámu, který se nachází na strmém kopci s výhledem na Chaloklum Bay. Poté nasednete na lokální dlouhoocasou loď a poplujete lodí podél západního pobřeží. Zde budete mít příležitost k prozkoumání korálů a bohatého podmořského života při šnorchlování v blízkosti Mae Haad Khom pláže. Po obědě v místní restauraci u moře budete pokračovat lodí do Thong Nai Pan a Bottle Beach, kde si dopřejete koupání a odpočinek na pláži. Na zpáteční cestě k Tongsala molu zastavíte u vodopádu Thansadet v národním parku. Nakonec opět nastoupíte na palubu katamaránu a poplavíte se zpět na Koh Samui, kde na vás bude čekat transfer do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-17 280 Kč-denně2
Skupinový výlet-2 400 Kč1 690 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.