Safari World (Zoo, Marine Park, Show) včetně oběda

Bangkok
Safari World (Zoo, Marine Park, Show) včetně oběda
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 7,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd formou bufetu, vstupné do Zoo, vstupné do Marine Parku a na show.

Během výletu do Safari World zažijete na vlastní kůži největší Zoo a zábavní park v Thajsku, který nabízí velký výběr dobrodružství a zábavy úplně pro každého. Zažít můžete třeba vzrušující jízdu autem po safari, intimní setkání s přátelskými delfíny nebo rychlé a adrenalinové atrakce, jednoduše Safari World má úplně všechno, aby se postaral o vaši zábavou. Safari Park vám zase představí stovky zvířat z celého světa. Uvidíte zde Wildlife Feeding Show. V Marine Parku na vás čeká Jungle Cruise jízda po řece, různá denní představení, exhibice bílého tygra, tropický deštný prales, krokodýlí zahrada a mnoho dalšího. Zde se svými přáteli či rodinou strávíte nezapomenutelný den plný životních zážitků. Do Safari World vás přivezeme a zase odvezeme zpět do vašeho hotelu v Bangkoku.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet5 044 Kč2 884 Kč2 884 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.