Samui Aquarium & Tiger Zoo

Koh Samui
Samui Aquarium & Tiger Zoo
Odjezd: 12:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 3,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Máte-li rádi zvířata, nesmíte si nechat ujít tento skvělý program, který je nezapomenutelný! Dotknete se zvířat, která jste doposud považovali za nepřístupná. V akváriu se seznámíte s krásami tropického mořského života. Uvidíte žraloky, rejnoky, tropické ryby a nespočet dalších barevných druhů vodních živočichů, jako jsou i želvy apod. Bude následovat Tygří Zoo, kde shlédnete show s tygry a uvidíte přehlídku ptáků. Tento výlet ohromí dospělé i děti.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet---
Skupinový výlet-1 555 Kč998 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.