Samui Sabai Tour včetně masáže

Koh Samui
Samui Sabai Tour včetně masáže
Odjezd: 9:00 hod. Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Během tohoto výletu navštívíte chrám Big Buddha a Wat Phra Yai, zastavíte se u bizarních kamenů babičky a dědečka (Hin Ta a Hin Yai) v Lamai a podíváte se na stále populárnější opice při práci. Další zastávka je na vyhlídce s krásným panoramatickým výhledem. Následuje chutný thajský oběd v restauraci s výhledem na moře, po němž se vydáte k Wat Kunaram s mumifikovaným mnichem. Dále budete pokračovat k vodopádu NaMueng I, kde vás čeká osvěžující koupel v přírodním bazénu pod padající vodou. Poté se pokračuje do města Nathon na nákupy. Na konci této cesty na vás čeká příjemná masáž v lázních autentického thajského stylu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet4 610 Kč2 542 Kč1 920 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 680 Kč1 536 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.