Saphire Mines a místní život

Pattaya
Saphire Mines a místní život
Odjezd: 7:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 10,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Díky tomuto celodennímu výletu zažijete zajímavý den podél východního pobřeží směrem do Chanthaburi, města známého pro své safírové doly. Navštívíte doly a uvidíte, jak se drahé kameny leští a brousí, aby se daly použít do krásných šperků. Také navštívíte tapiokové, ananasové a kaučukové plantáže. Vezmeme vás do továrny na rybí omáčku a uvidíte, jak se tkají rohože z místních materiálů. Součástí prohlídky je i návštěva Wat Khao Sukim – buddhistický chrám, který je v této oblasti dobře známý. Poté následuje převoz zpět do vašeho hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet6 281 Kč3 562 Kč3 562 Kčdenně1
Skupinový výlet-2 052 Kč2 354 KčSo6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.