Siam Niramit Kulturní Show

Bangkok
Siam Niramit Kulturní Show
Odjezd: cca 19:00 hod. (představení začíná v 20:00 hod.)Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 1,5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: Za příplatek večeře formou bufetuV ceně: Zpáteční hotelový transferInformace: 1,5 hod je délka představění + doba transferů. Představení je pouze v anglickém jazyce. Skupinový výlet nezahrnuji hotelový transfer!

Z hotelu v Bangkoku vás dopravíme na World-Class, podívanou v Bangkoku, na Siam Niramit Cultural Show – Siam, království, jehož historie, zvyky a civilizace překonaly čas. Země krásy a kulturní poklady jsou zde po staletí. Radujte se slávou antického Siamu. Téma představení:

– Pocestujete zpátky v čase do historie a kultury království Siam. Budete se divit a uchvátí vás cesta do historie. Vydáte se na cestu do dávných civilizací a budete ohromeni nádherou různých kultur, které se stávají kořeny charakteristickými pro thajský způsob života. Karma a skutky Mevit a Sin předurčují, kde budou naše duše v příštím životě. Dramatický portrét tří světů peklo, nebe a bájný les vám vyrazí dech. Nádherné barevné a veselé slavnosti a oslavy. Jaký byl život ve starém Siamu? Přesvědčte se sami v thajské vesnici, kde je jedinečná architektura, hudba a kostýmy zde ožily. Můžete zde vidět, jak se v Thajsku dříve dělaly jemné a zdobené ruční práce a můžete je i zkuste vytvořit sami!

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet---
Skupinový výlet-796 Kč637 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.