Similan Islands na rychlo člunu

Phuket
Similan Islands na rychlo člunu
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na PhuketuDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně (listopad – duben)Strava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Šnorchlovací potřeby jsou v ceně (záchranná vesta, ploutve, maska, šnorchl), během období dešťů může být moře divoké a výlet může být kvůli počasí zrušen, výlet se nedoporučuje těhotným ženám, dětem pod 1 rok či tělesně postiženým, neberte si sebou žádné cennosti a naopak nezapomeňte plavky.

Similan Islands jsou známé a oblíbené ostrovy mezi potápěči, a to díky smaragdovému moři a barevnému mořskému dnu se spoustou živočichů. Ostrovy také nabízí fantastické písčité pláže, lemované hladkými žulovými skálami, které sahají až do moře. Zde si můžete vychutnat koupání a šnorchlování u pestrých útesů a sledovat hejna ryb. Výlet začíná odvozem z vašeho hotelu a přepravou na Sarasin most v severní části ostrova Phuket. Odtud se jede rychlostní lodí na Similan Islands. Během cesty navštívíte:

  • Koh Bangu (ostrov č. 9) s obrovskými žulovými balvany
  • Koh Similan (ostrov č. 8) kde si užijete šnorchlování z lodi mezi pestrými útesy a hejny ryb
  • Koh PayU (ostrov č. 7)
  • Koh Miang (ostrov č. 4) kde je National Park Headquarters a kde si vychutnáte jednoduchý thajský oběd podávaný venku

Po obědě budete mít volný čas na procházku po bílé písečné pláži nebo v deštném pralese. Dost času bude i na plavání nebo šnorchlování. Kolem 14:45 hod. se pojede zpět na Phuket, odkud vás převezeme do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-3 271 Kč1 571 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.