Similan Islands na rychlo člunu

Khao Lak
Similan Islands na rychlo člunu
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Khao LakDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Denně (listopad – květen)Strava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd z mořských plodůInformace: Min. 2 osoby! Šnorchlovací potřeby jsou poskytovány na palubě lodi zdarma, vezměte si s sebou plavky, oblečení na převlečení, ručník, pokrývku hlavy, opalovací krém, fotoaparát a sluneční brýle.

Ráno vás z hotelu dovezeme do přístavu, odkud poplujete rychlostním člunem a zažijete vzrušující den plný dobrodružství. V přístavu si před plavbou vychutnáte lehkou snídani. Poplujete asi 90 min. na Similan Islands. Zde budete mít čas na šnorchlování a krásy podmořského světa. Uvidíte mnoho ryb a barevných korálů. Navštívíte ostrov 4 – Koh Miang, kde budete šnorchlovat u Princess Bay a relaxovat na bílé pláži. Oběd z mořských plodů se pak podává na tomto ostrově formou bufetu. Poté poplujete na ostrov 9 Koh Ba Ngu, kde budete mít možnost odpoledního šnorchlování, jsou zde atraktivní korálové útesy a různé barevné ryby. Kolem 14:00 hod. se dostanete ke skále Sailing rock, která je dominantou okolí a Similan moře. Poté následuje příjezd na Donald Duck Bay na Similan Island – ostrov 8, kde si můžete odpočinout na pláži, zaplavat, fotit nebo šplhat až na vrchol skály Boat rock. Na tomto ostrově se také můžete osprchovat a převléknout. Z tohoto ostrova kolem 15:00 hod. následuje návrat do hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-50 688 Kč-denně1-20
Skupinový výlet-3 648 Kč2 688 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.