Šnorchlovací výlet na rychlo člunu

Koh Chang
Šnorchlovací výlet na rychlo člunu
Odjezd: 8:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh ChangDélka výletu: 8 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pondělí, čtvrtek a sobotaStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + svačinaInformace: Min. 4 osoby, výlet se pořádá pouze v období listopad - duben

Tento zajímavý celodenní výlet vám nabízí nejlepší místa ke šnorchlování poblíž Koh Chang. Vaše první zastávka bude u ostrova Koh Rang a malých korálových ostrovů Lo Yark, Koh Kra a Koh Thong – ráj pro šnorchlování. Dále budete pokračovat na ostrov Koh Mak, kde si také vychutnáte typický thajský oběd přímo na pláži. Tady budete mít také dostatek času na relaxaci, koupání a slunění. Vrátíte se zpět na člun a pojedete na ostrov Koh Wai za dalším šnorchlováním. V druhé části odpoledne se vrátíte na Koh Chang a přejedete zpět do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Skupinový výlet-1 438 Kč575 KčPo, Čt, So4
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.