Šnorchlování na Koh Tan

Koh Samui
Šnorchlování na Koh Tan
Odjezd: 9:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na Koh SamuiDélka výletu: 6 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, obědInformace: Min. 2 osoby! Vězněte si s sebou plavky, opalovací krém, trochu peněz, pokrývku hlavy, ručník a pantofle na koupání.

Užijte si den se šnorchlováním a koupáním v mělkých vodách kolem ostrovů Koh Tan a Koh Mudsum. Šnorchlovací místa jsou hluboká od pasu více. Vidět můžete korálové útesy, které jsou ke šnorchlování vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pokročilé. Výlet začíná vyzvednutím ve vašem hotelu na Koh Samui a přesunem na molo Thong Lrut. Odtud se kolem 9:30 hod. nastoupí na dlouhoocasou loď a plaví se cca 30 min. na Koh Tan, kde strávíte zbytek dopoledne šnorchlováním kolem korálového útesu. Pak se pokračuje lodí na Koh Mudsum na oběd v místní restauraci a je zde volný čas na koupání a odpočinek na pláži. Poté následuje návrat do vašeho hotelu na ostrově Koh Samui.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-3 648 Kč2 554 Kčdenně2
Skupinový výlet-1 192 Kč1 005 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.