Suan Pakkard Palace

Bangkok
Suan Pakkard Palace
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 3 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Wang Suan Pakkard Palace („Palác salátové zahrady“) je jedním z nejkrásnějších ústraní Bangkoku. Toto krásné místo je oázou klidu a bylo domovem princezny Chumbhot Nakhon Sawan. Pět teakových domů z 19. století bylo přesunuto z Chiang Mai v roce 1952 a přestavěno do krásně upravené zahrady na soukromém kanálu, který je oddělen vysokou zdí od hektických ulic Bangkoku. Lacquer Pavilion (v podstatě se sem dům Ayutthaya přestěhoval v roce 1958) byl dárek k narozeninám od prince pro princeznu. Princezna Chumbnot byla sběratelkou umění a jednou z nejvíce specializovaných archeologů v zemi a financovala vykopávky Ban Chiang I v roce 1967. K dispozici je k vidění celá místnost objektů, včetně keramiky a šperků, ale prehistorické nálezy jsou vystavené v Národním muzeu. Zůstatek kolekce je různorodý, jde o Khmer sochařství, boxy ze slonoviny, parfémové lahvičky, nádherné tisky evropských umělců zachycující jejich představu o siamských lidech než se země otevřela západnímu světu, vynikající hlava Buddhy z Ayutthaya a královský člun. Nenechte si ujít pavilon princezny s vynikající sbírkou thajské a čínské keramiky! Obchod se suvenýry v Wang Suan Pakkard nabízí ke koupi keramiku, některé kousky jsou originální a některé repliky za rozumné ceny. Poznejte něco jiného a vydejte se na tento výlet do Wang Suan Pakkard Palace.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet2 029 Kč1 092 Kč161 Kčdenně1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.