Tha Kha Plovoucí trhy & Ampawa

Bangkok
Tha Kha Plovoucí trhy & Ampawa
Odjezd: 7:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 10 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: So, NeStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Tento výlet vás zavede na místa, která jsou jen zřídka navštěvovaná zahraničními turisty. Poté co vás ráno vyzvedneme v hotelu v Bangkoku, tak vás vezmeme na unikátní čerstvý trh podél železniční trati v Mae Klong Railway Market, přes který vede železnice. Projdete se trhem a sami se vydáte hektickým tržištěm mezi prodejci podél železniční tratě. Uvidíte, jak prodejci stahují plachty a uklízejí cestu pro projíždějící vlak. Cca za 30 min. jízdy se dostanete do Tha Kha. Kde budete mít pocit, jako byste udělali krok v čase zpět a navštívíte tradiční thajský plovoucí trh, který je otevřen pouze v sobotu a v neděli. Užijte si nádherné exotického ovoce a zeleninu a místní delikatesy, které prodávají převážně starší ženy v jejich malých veslařských člunech. Provezete se po kanálech, na loďkách, kam se vejdou cca 4 osoby a navštívíte místní rodiny a jejich domovy, také uvidíte, jak se vyrábí palmový cukr. Pokračovat budete do Amphawa, malebné městečko, které se nachází na řece Maeklong. Zde naleznete Benjarong dům a muzeum. Uvidíte zručné řemeslníky, jak malují porcelánové nádobí a zdobí ho složitými vzory. Následuje oběd v Baan Amphawa Resort, po kterém se vydáte lodí po malebných kanálech, budete míjet kokosové a ovocné sady a venkovská obydlí a thajský způsob života. Lodí budete pokračovat po řece Mae Klong k Wat Bang Kung, který byl postavený v období Ayudhaya (před více než 200 let). Tento zajímavý chrám je zcela obklopen kořeny obrovského Banyan stromu. Udělejte si zde příjemnou procházku podél hlavního kanálu Amphawa, kde se o víkendu konají trhy s domácím jídlem a pečivem. Nakonec následuje návrat do Bangkoku do vašeho hotelu cca 60 – 90 min. cesty, v závislosti na provozu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet6 775 Kč3 425 Kč2 448 KčSo, Ne1
Skupinový výlet---
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.