Thajský Box v Rajdamnoen Stadium

Bangkok
Thajský Box v Rajdamnoen Stadium
Odjezd: Dle dohodyMísto odjezdu: Váš hotel v BangkokuDélka výletu: 4 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: Pondělí, středa, čtvrtek a neděleV ceně: Zpáteční hotelový transfer

Vezmeme vás na skvělý zážitek thajského boxu v Rajdamnoen Stadium, který využívá téměř každou část těla při úderu soupeře, to je právě to, co dělá tento sport jedinečný a odlišný od světového boxu. Boxeři mají povoleno používat kopy, tlaky, strkání ať nohou, rukou, pěstmi, koleny či lokty a útočit mohou i pod úroveň pasu. Před zahájením každého zápasu provádí každý boxer předem bojem „obřad k uctění“, aby ukázal respekt ke svým trenérům, náboženství a sportu jako takovému. Obřad je zvláštní druh tance doprovázený pronikavou hudbou a výkřiky hráčů. Po boxu následuje návrat do vašeho hotelu.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 861 Kč2 987 Kč2 987 KčPo, St, Čt, Ne1
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.