Tygří Zoo s krokodýly včetně oběda

Pattaya
Tygří Zoo s krokodýli včetně oběda
Odjezd: 9:00 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v PattayaDélka výletu: 5 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd

Z hotelu pojedete do tygří Zoo Si Racha, která se nachází mezi Pattaya a Bang Saen. Uvidíte zde mnoho bengálských tygrů, krokodýlů a dalších zvířat. Shlédnete skvělou show jak s tygry tak i krokodýly. Dech beroucí kousky vás nenechají v klidu. Zde budete mít také jedinečnou možnost dotknout se tygra, pochovat si jeho mládě a pořídit si fotky na památku. Budete překvapeni, až uvidíte, jak blízko k sobě mají prasata a tygři. Z návštěvy této tygří zoo budete prostě nadšeni a na tento den budete ještě dlouho vzpomínat. V ceně výletu je zahrnut i oběd. Nakonec vás odvezeme do vašeho hotelu v Pattaya.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 950 Kč2 306 Kč2 306 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 008 Kč1 152 Kčdenně6
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.