Večeře a Cruise na lodi Grand Pearl

Bangkok
Večeře a Cruise na lodi Grand Pearl
Odjezd: 19:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel v Bangkoku + přístav River CityDélka výletu: 2 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: VečeřeV ceně: Zpáteční hotelový transfer, mezinárodní večeře formou bufetuInformace: Délka výletu je 2 hod. + doba transferů! Maximální kapacita lodi je 300 osob. Cena skupinového výletu nezahrnuje transfer u hotelu! Naše ceny nejsou platné pro Thajské & Mezinárodní festivalové svátky, jako jsou: Vánoce, Silvestr, Loy Kratong, Songkran, den svatého Valentýna.

Transfer z vašeho hotelu Vás dopraví do přístavu River City (Pier č 1), ze kterého vyplouvá loď v 19:30 hod. Kapacita lodi je až 300 osob. Cruise se plaví exotickým Bangkkem v noci podél řeky Chao Phraya. Vše se odehrává uprostřed romantické atmosféry. Interiér je pěkně zdobený a loď je dobře vybavena moderním zařízením. K dispozici jsou oddělené toalety pro muže a ženy. Sezení uvnitř je velmi prostorné v porovnání s jinými výletními loděmi a je s večeří. Najíst se můžete v chladném klimatizovaném prostředí s živou zábavou a zároveň si dopřát speciality z pěkného výběru mezinárodního bufetu přímo na palubě lodi. K dispozici je dostatek místa k sezení i venku pro ty, kteří rádi stolují pod širým nebem. Rozkládací židle a stoly jsou umístěny podél průchodu kolem lodi, takže cestující nebudou mít žádný problém najít volné místo a vychutnat si své jídlo. Posádka je přátelská a pozorná. V průběhu plavby uvidíte zajímavá místa, jako Grand Palace, chrám Dawn a několik slavných mostů, včetně nově vybudovaného mostu Rama VIII, který navrhl současný král Thajska. Po jídle se můžete přesunout na prostornou horní palubu, kde můžete relaxovat za měsíčního svitu, nebo obdivovat nádherné noční památky Bangkoku. Loď se vrací do přístavu River City Shopping Complex cca v 21:30 hod.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet3 936 Kč2 304 Kč1 728 Kčdenně1
Skupinový výlet-1 440 Kč983 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.