Waree Raksa – Jungle Spa

Krabi
Waree Raksa - Jungle Spa
Odjezd: 8:30 hod.Místo odjezdu: Váš hotel na KrabiDélka výletu: 7 hod.Jazyk: Anglický průvodceKdy: DenněStrava: ObědV ceně: Zpáteční hotelový transfer, oběd + ovoce + tělový peeling z čerstvých surovin + hydroterapie (teplé a studené bazény), bylinné lázně, thajská jóga, masáž šíje a ramen + bylinná koupel + terapie + thajská masáž / aroma masážInformace: Min. 2 osoby.

Během tohoto výjimečného dne si užijte jedinečný lázeňský zážitek v džungli. Udělejte si čas a nechte se rozmazlovat. Dopřejte si odpočinek a nechte svou mysl, tělo a duši odpočívat v nádherném přírodním prostředí. Obnovte svou fyzickou kondici a chuť do života v Klong okrese Tom, asi 45 km jižně od Krabi. Spa je obklopena bujnou tropickou krajinou na ploše více než 10 akrů. Velká plocha je zde věnována ovocným sadům a ekologické zahradě. Horký vodopád Krabi je jeden z nejznámějších památek v Thajsku a nachází se jen přes řeku od lázní. Krajina má sama o sobě uklidňující účinek na tělo i duši. Čerstvá vřídelní voda, obklopená majestátními horami a atmosférou klidu a pohody je jen málo z toho, na co se zde můžete těšit. Kombinace idylické krajiny, zdravého klima a bohatství léčebných přírodních pokladů nabízí wellness a fitness zkušenosti místních pracovníků na špičkové úrovni. Jsou zde dva malé zdroje pramenité vody o teplotě 40-45 C, které byly objeveny náhodou v roce 1989 při kopání rybníků na plantáži. Voda je čirá a bez zápachu, hodnota pH je 6,9 a je bohatá na prospěšné minerály. Lázně nabízejí inovativní lázeňské procedury s využitím minerální vody k léčbě a podpoře zdraví. Léčba zahrnuje vědu vodoléčby spolu s vlastním cvičením ve vodě. Nenechte si ujít tento jedinečný zážitek a vydejte se do nádherných lázní v džungli.

Ceník

1 osoba2 a více osobDítě 2-11 letKdyMin. osob
Soukromý výlet-4 032 Kč3 648 Kčdenně2
Skupinový výlet-3 360 Kč3 034 Kčdenně2
  • Děti 0 – 1.99 let zdarma
  • Cena za dítě lze aplikovat, pouze pokud výlet zakoupí min. 2 dospělé osoby. K jedné dospělé osobě nelze cenu dítěte využít a bude se aplikovat cena pro dospělou osobu.
  • Min. počet osob značí, kolik osob se musí na výlet minimálně přihlásit, aby ho bylo možné realizovat.
  • Anglicky hovořící průvodce je součástí všech výletů, v případě zájmu a dostupnosti je možné zajistit průvodce hovořícího i v jiném jazyce, např. rusky, německy, francouzsky apod.
  • V případě zájmu, dostupnosti a individuálně lze výlety zajistit i v jiné dny či hodiny, než je uvedeno.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Po klientovi je vyžadována 100% úhrada za závazně rezervovaný výlet předem, a to do 7 dní od závazné rezervace výletu, minimálně však 45 dní před jeho nastoupením. Je-li výlet rezervován v době kratší jak 45 dní před jeho nastoupením, částka je splatná okamžitě.

Storno podmínky:

Při jakémkoliv zrušení závazně rezervovaného výletu je vyžadován 100% storno poplatek z celkové ceny objednaných služeb (ceny výletu).

.