Suwan Golf & Country Club

15/3 Moo 2 T. Srisathong, A.Nakornchaisri Nakornpathom, Thajsko
Suwan Golf &Country Club
Jamek: 18Yardů: 7125Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2005Návrh hřiště: Weeyos Design

Suwan Golf & Country Club je novější hřiště na venkově západně od města Bangkok, které leží jen 45 min. cesty od hřiště a kde si golfisté mohou užívat nejlepší povrch a špičkové šikmé a dramatické greeny. Vesnička v okolí dodává hřišti jedinečnost. V okolí jsou ovocné sady, rýžová pole, palmy a rybníky, což dodává Suwan Golf & Country Club tropický charakter, který nejvíce ocení jak golfový profesionálové, tak i turisté na golfové dovolené. Uspořádání kopcovitého hřiště je více jak dokonalé. Byla zde použita nejvyšší kvalita trávy Seashore Paspalum. Suwan Golf & Country Club je golfové hřiště hrdé na svou náročnost a vzrušující hru mezi golfovými hřišti v celé Asii. Toto hřiště získalo impozantní pověst, a to právě díky svým greenům a uspořádání. Greeny byly zrekonstruovány v roce 2009 s použitím trávy ultra-dwarf Bermuda; Mini-Verde. Tímto greeny patří k těm nejlepším v Bangkoku.

Hřiště již získalo několik ocenění, jako nejlepší v Asii, i přesto, že je otevřeno jen několik let. Konal se zde také turnaj Asian Tour International, nejdříve v roce 2009 a pak znovu v roce 2010. Pak se zde v roce 2011 konal prestižní Thailand Open.

Čtyři odpaliště na každé jamce jsou navrženy tak, aby vyhovovali hráčům všech úrovní. Suwan Golf & Country Club je jediné exkluzivní golfové hřiště světové třídy s veřejným přístupem v metropolitní oblasti Bangkok. Kopcovité a náročné uspořádání golfového hřiště dělá každou jamku jedinečnou. Je zde i mnoho jamek s významnými změnami nadmořské výšky.

Některé jamky vyžadují dlouhé a rovné odpaly, či hru ze zadních. Vodní překážky vstupují do hry skoro na každé jamce, jako jsou potoky a rybníky. Na hru si musíte zvolit strategii pro dobré skórování. Stejně tak se nevyhnete ani písčitým lapačům, které dokáží pěkně vytrestat. Jamka 2. a 14. patří mezi ty nejnáročnější, kde voda stéká po pravé straně. Je potřeba pečlivě naplánovat odpal a zvolit správnou hůl. Jamka 17. je podpisová jamka tohoto hřiště s dobře chráněným greenem obklopeného ze tří stran velkými rybníky. Tato náročná jamka je výzvou na hřišti Suwan Golf & Country Club. Další vynikající jamka je 3. a 16., které jsou také obklopené vodou, ale stěžují je ještě zvlněné greeny a bunkry kolem nich.

Hráči mají k dispozici špičkové služby na úrovni soukromého klubu, profesionální a anglicky mluvící caddies, dokonalé greeny, zelené fairwaye, skvělou klubovnu s vnikající restaurací a prostornými šatnami, jacuzzi. Z thajské restaurace je výhled na 9. jamku. Zde uniknete denní rutině, užijete si perfektní golf a pobavíte se s příteli. I přesto, že jde o mladé hřiště, je Suwan Golf & Country Club jedním z nejlepších hřišť v Bangkoku, kde si golf maximálně užijete.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
1 7283 3603366721 440336
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
4 6465 9523 3314 6372 8944 2052 5683 8782 4003 715
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Bangkoku

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.