Transfer

Co Vám nabízíme?

K ubytování v Thajsku Vám můžeme zprostředkovat i bezpečnou, spolehlivou a komfortní osobní automobilovou přepravu do místa Vaší cílové destinace, podle Vámi stanovených požadavků. Nejčastěji z/na letiště Bangkok. Máte-li zájem o letenky do Thajska (letenky Bangkok), naleznete je záložce „Letenky“.

Zajistíme Vám přepravu jak individuální pro 1-4 osoby, tak i skupinovou pro 5 a více osob.

 

Letištní transfer z nebo na letiště Bangkok:

Při příletu na letiště v Bangkoku na Vás řidič počká v příletové hale terminálu, podle Vašeho letu. Řidič bude držet tabulku s Vaším jménem (jménem uvedeným v rezervaci), takže se nemůžete minout. Řidič Vám pomůže se zavazadly a odveze Vás na adresu uvedenou v rezervaci či na voucheru. Máte-li během jízdy potřebu zastávky či jiný požadavek, nebojte se řidiče zeptat.

Stejný princip je i v případě, že Vás řidič vyzvedne v hotelu, kdy Vás řidič v den transferu a uvedenou hodinu vyzvedne na recepci hotelu.

Potřebujete-li přepravit z/na letiště, doporučujeme Vám zarezervovat si letištní transfer dopředu. Rezervaci transferu můžete provést on-line, spolu při rezervaci Vámi zvoleného ubytování, nebo samostatným e-mailem: info@thaitour.cz.

Ceny jednotlivých transferů se liší dle cílové destinace a dle počtu přepravovaných osob. V případě vašeho zájmu Vám cenu transferu velmi rádi zjistíme.

Přejeme Vám šťastnou cestu a aby byla Vaše dovolená v Thajsku a ubytování v Thajsku skvělý zážitek!