Alpine Chiang Mai Golf Resort

336 moo 4 Tambon huay-yab Ampher banthi Lamphun 51180, Thajsko
Alpine Chiang Mai Golf Resort
Jamek: 18Yardů: 7541Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2008Návrh hřiště: Ronald M. Garl

Ronald M. Garl je jeden z nejlepších světových návrhářů golfových hřišť a vyhrál ocenění „Nejlepší designér golfových hřišť“ v roce 1996. Golfová hřiště navrhoval i na Floridě. Golfové hřiště Alpine Chiang Mai Golf Resort se rozléhá na 178 akrů pozemku, umístěného mezi pohořími v srdci lesů San Kampaeng a leží cca 40 min. od centra Chiang Mai. Bezpochyby jde o jedno z golfových hřišť, které se může pochlubit svými nejlepšími přírodními krásami. Designér M. Garl se nechal inspirovat nádhernými kopci v obzoru. Hřiště je osvěžující a zelené, plné stromů. 18 jamkové hřiště je navrženo podle mistrovských norem a standardů. Při plánování tohoto nového golfového hřiště byla dodržena jasná „alpská“ filozofie po celou dobu, která se projevila na kvalitě hřiště a profesních standardech služeb. Hřiště bylo dříve známo jako Chiangmai – Lamphun Golf Club, který byl uzavřen na jeden rok, a to kvůli velké rekonstrukci a renovaci právě pro znovuotevření jako mistrovské golfové hřiště Alpine Chiang Mai Golf Resort.

Fairwaye jsou pokryty trávou Paspalum a greeny zase Novotek trávou. Podpisové jamky jsou 14., 15. a 16., kdy u 14. jamky voda a bunkry vypadají opravdu hrozivě, ale ve skutečnosti jde o jednu z nejširších fairwayí na tomto hřišti. Jen si dejte pozor na druhý odpal kvůli vodě. U jamky 15. par 3 je ostrovní green, díky kterému si tuto jamku každý zapamatuje. Určitě ji nepodceňujte a snažte se trefit na střed greenu. Par 4 jamky 16. má krásný výhled na jezero a na hory, pro hru této jamky tu není moc místa, ale green je tu jedním z největších na hřišti a jamka nakonec není tak složitá jak vypadá.

Nejpamátnější jamkou je ta 4. nejdelšího paru 5, která je nejdelší v Thajsku a měří 652 yardů. Jednou z nejnáročnějších jamek je ta 7., podél potoka. Ostrovní jamka 9 paru 5 je krásná, ale obtížná, jde o náročné zakončení na první devítce, hraje se přes vodu a proti větru. Tou úplně nejtěžší jamkou z celého hřiště je jamka 11 par 4 délky 524 yardů.

Golfová hra na Alpine Chiang Mai Golf Resort je nezapomenutelný zážitek, díky svým 4* službám a vybavení. K dispozici je celá řada zařízení, moderní klubovna, včetně šaten a skvělé restaurace. Po golfové hře si můžete dopřát lázeňské procedury v krásném prostředí mezi kopci Chiang Mai.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
3 840288672960192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
5 7944 4784 0423 7153 552
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu na Chiang Mai centrum (pro hotely mimo Chiang Mai a okolí příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.