Alpine Golf & Sports Club

99 Moo 9, Bangkhan-Sathaneevithayu Road, Klong 5, Klong Luang, Pathumthani 12120, Thajsko
Alpine Golf  & Sports Club
Jamek: 18Yardů: 7044Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1996Návrh hřiště: Ronald M. Garl

Golfové hřiště Alpine Golf & Sports Club bylo navrženo jedním z nejuznávanějších světových architektů, panem Ronaldem M. Garlem a je jedním z nejlepších golfových hřišť v Thajsku se skvělým hodnocením. Leží jen 15 min. od mezinárodního letiště v Bangkoku.

Jakmile architekt vkročil na rovinné prostranství dnešního hřiště, byla jeho vize postavit jediné kopcovité mistrovské golfové hřiště Thajska. Přišel s nápadem vybudovat zatravněné kopce na rozlehlých rovinách pokrytých stovkami stromů. Hřiště hostilo světovým turnajům, jako v roce 2000 a 2004 Johnnie Walker Classic. Alpine Golf & Sports Club je 18 jamkové a jediné hřiště v Bangkoku, které nabízí nejnáročnější, ale velice radostnou golfovou hru. Hřiště patří mezi nejlepší golfová hřiště v celé Asii. Kromě vynikajícího rozložení tohoto hřiště, je hřiště velmi dobře udržované a má bleskurychlé greeny a zvlněné fairwaye. Hřiště doprovází velké mohutné stromy a keře. Ve skutečnosti si jen těžko představíte, že Alpine Golf & Sports Club bylo původně vytvořeno z rýžových polí. Kromě výrazných převýšení a nádherné zvlněné krajině je zde i hodně vodních překážek a bunkrů, které především chrání přední části paru 3 třetí a dvanácté jamky. Toto hřiště opravdu není pro slabé nátury. Některé jamky vyžadují přímé odpaly, aby se zabránilo zmizení míče v džungli. Sedmá a jedenáctá jamka se například hraje na ostrově, kde mají své greeny a jsou spojeny jen kouskem pevniny. Alpine Golf & Sports Club má jasné rozložení a otestuje jen ty nejlepší hráče golfu. Bujná vegetace hřiště dodává skvělé prostředí pro hru a přitom v hlavním městě Bangkok.

Tipem pro hráče je, uvědomit si, že většina greenů je zvlněných zezadu do předu, takže vedení míčku pod jamkou zajistí nízké scóre. Pro thajské golfisty je čest hrát na Alpine Golf & Sports Club, protože zde mohou zažít nezapomenutelný zážitek a prověřit své golfové zkušenosti a dovednosti. K dispozici je i klubovna se šatnami a 2 restaurace.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
003847681 440288
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
7 3159 5046 0008 1895 5687 7475 2427 4215 0787 258
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu v Bangkoku

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.