Banyan Golf Club

68/35 Mooban Hua Na, Tambol Nong Gae, Hua Hin, Prachuabkirikhan 77110, Thajsko
Banyan Golf Club
Jamek: 18Yardů: 7361Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2008Návrh hřiště: Golf East (Pirapon Namatra)

Mistrovské golfové hřiště Banyan Golf Club s klubovnou již tři roky po sobě získalo hodnocení „nejlepší“ hřiště od Asian Golf Monthly. Hřiště Banyan Golf Club také vystupovalo v Top 1000 od World by Rolex. Hřiště bylo otevřeno v roce 2008 a návštěvníkům zajišťuje prvotřídní golfový zážitek včetně skvělého stravovacího zařízení tak, aby si každý hráč zde návštěvu maximálně užil. Klubovna je v moderním thajském stylu a nabízí luxusní šatny, hospůdku a restauraci s terasou, vše je perfektní a 5* úrovně. Z klubovny si můžete užívat nádherného výhledu na západ slunce a Barmské hory, což jistě umocní váš zážitek z golfové hry na tomto hřišti.

Banyan Golf Club je 18 jamkové hřiště, které navrhl a postavil thajský golfový architekt Pirapon Namatra ze společnosti Golf East, která byla založena roku 2004 skupinou inženýrů a architektů, z nichž mnozí byli zapojeni do designů golfových hřišť při thajském golfovém boomu v 90. letech. Kromě toho R&A uznává toto golfové hřiště za nejlepší osvědčenou studii postupů pro dobře udržované, postavené a navržené hřiště. Podpisovou jamkou je ta 15. par 3 / 139 yardů s výhledem na oceán a ostrov thajského zálivu Sihgtoh. Jamka 12. par 5 / 610 yardů je do kopce, což je výzvou k dosažení i pro nejdokonalejší golfisty. Ostatní jamky mají zvýšené greeny, šikmé a dobře umístěné fairwaye a bunkry.

Hřiště Banyan Golf Club bylo postaveno mezi ananasové plantáže 5 km jižně od Hua Hin a prvně otevřeno v říjnu 2008. Hned poté dostalo hřiště ocenění za nejlepší nově otevřené hřiště v Asii a Tichomoří. Od té doby hřiště patřilo do „Top 3 v Thajsku“.

Banyan Golf Club poskytuje velkolepé hory a výhled na oceán skoro ze všech jamek s jedním z nejlepších rozvržení v Thajsku. Hřiště je děláno tak, aby bylo někdy více a jindy zase méně náročné, a to v závislosti na schopnostech hráče. Po celé ploše jsou strategicky umístěné vodní překážky, bunkry a písečné lapače. Významné je využití původních ananasových hájů, jejichž ovoce vstupuje do hry, pokud zabloudíte příliš mimo fairwaye.

Jsou zde Lush Zoysia travnaté hrací pole, které jen zřídka spatříte na golfových hřištích v Thajsku. Je potěšením na této trávě hrát, protože míček zde při odpalu opravdu skvěle sedí. Tmavě zelené Paspalum travnatá odpaliště zase přidávají ostrému kontrastu barev na hřišti a jsou pěkně dekorativní. Greeny jsou vyrobeny z prémiového TIFF-eagle Bermuda Grass, což zajistí rychlý a vnímavý „putting“ povrch. Greeny jsou po celý rok velmi dobře udržované. K praktickému vybavení hřiště patří travnatý driving range a 2 velké putting a chipping greeny. Golfové hřiště Banyan je určeno pro pěší golf, ale i pro ty, kteří se rozhodnou hrát s cartem. Pro negolfisty je k dispozici restaurace, spa a masáže.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
3 7443557681 440192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
4 8004 7044 6084 5124 416
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.