Black Mountain Golf Club

Hua Hin District, Prachuap Khiri Khan 77110, Thajsko
Black Mountain Golf Club
Jamek: 18Yardů: 7343Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2007Návrh hřiště: Phil Ryan

Black Mountain je world-class Championship golfové hřiště a je jedním z nejvíce vzrušujících, vyzývajících a nezapomenutelných hřišť v Asii. Zde zažijete to nejlepší z golfu, krásné prostředí, úžasné výhledy téměř z každé jamky, příjemný design a i mnoho výzev pro hráče k ověření jejich golfových možností. Nachází se v nádherné terénu se skvělou dispozicí a rozložením jamek propojené vodními cestami, zvlněné fairwaye a greeny jsou v úchvatné krajině.

Od otevření v roce 2007 s velkým ohlasem hřiště Black Mountain hned hostilo třem Asian Tour, včetně 2014 2014 King’s Cup, který se konal v lednu a získalo mnoho mezinárodních ocenění včetně nejlepšího hřiště v Thajsku za poslední tři roky. Dále získalo ocenění nejlepšího hřiště v Asii a Tichomoří a ocenění TOP 100 mimo USA.

Black Mountain Golf Club nabízí 18ti jamkové hřiště, par 72 (7420 yardů), jde o mistrovské golfové hřiště s bezkonkurenčním prostředím a opravdu vysokou prestiží. Toto 3 par hřiště bude jedním z těch nejlepších, na kterém jste kdy hráli. Hřiště se nachází v přírodním údolí s vodními překážkami na každé jamce, což vyžaduje přesnost a soustředěnost. Hřiště postavil z bujné džungle a ananasové plantáže zkušený architekt Phil Ryan tak, aby vyhovovalo golfistům všech úrovní. Využití krásné přírody a červené trávy vytváří nejen nebezpečné překážky pro hru, ale přispívá i k nádherným výhledům do krajiny. Hřiště se nachází v údolí, hned vedle velkých černých skal, podle kterých je hřiště pojmenováno. Golfové hřiště vypadá co nejpřirozeněji a udržuje mnoho dřívějších rysů, nejdůležitější z nich jsou malé zátoky, které prolínají celé hřiště. Dalším znakem jsou skály, které byly použity jako konstrukční prvky na mnoha jamkách. Původní stromy byly ponechány a mnoho nových bylo vysazeno. Abyste zvládli hřiště dobře zahrát, bude potřeba zvolit dobrou golfovou strategii a rozvrhnout si dobře jednotlivé švihy a mít také rozumný přístup k rozhodování u jednotlivých rizik na hřišti.

Black Mountain není jen zkouška pro špičkové hráče, ale hřiště je také velmi dobře hratelné pro průměrné hráče golfu. Všechny jamky zajišťují golfistovi bezpečnou cestu, ale i pro odvážnější hráče tu je více možností rizik s větší potenciální odměnou. Například par 5, 6. jamky může být dosažen na 2 dlouhé rány agresivním hráčem. Nejpůsobivější je nová 11. podpisová jamka paru 3 nad vodní překážkou s greenem na ostrůvku, kterou je obtížné dosáhnout suchou ranou. Black Mountain nabízí velkorysé fairwaye pro kratší rány. Greeny jsou velké s mnoha pin pozicemi, které nabízejí různé stupně obtížnosti. Jamky jsou dobře chráněné s četnými bílými písečnými tvarovanými bunkry. Hrací plocha je pokrytá Paspalum trávou, která je smaragdově zelená. Na greenech byla použita Tifeagle Bermuda tráva, kterou využívají i jiná mistrovská hřiště v Thajsku jako je Siam Country Club nebo Banyan Golf Club.

Vynikající služby, nejmodernější vozíky a elektrické buggies jsou k dispozici. Po hřišti se můžete i procházet pěšky, pokud budete chtít. K dispozici je také prvotřídní praktické vybavení a moderní klubovna s ohromujícím a panoramatickým výhledem na celé golfové hřiště. Black Mountain je vlastněn Evropany s plynulým celoročním provozem. Vynikající úroveň hriště je potěšením pro celou rodinu. Na golfovou hru na hřišti Black Mountain budete dlouho vzpomínat. Hřiště leží jen 10 km západně od Hua Hin. Pro negolfisty je zde k dispozici driving range, restaurace, spa, sauna a tenis.

Slova pana Thongchai Jaidees: „Black Mountain je jedním z mých nejoblíbenějších golfových hřišť, toto golfové hřiště je prostě neuvěřitelné, představuje dokonalé hřiště po celý rok a je opravdu velkou zkouškou golfu.“

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
3 0242885761 4400
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
3 6582 7842 5682 4002 347
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu v Hua Hin (pro hotely v Cha Am a Pranburi příplatek 1000,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován stornopoplatek 100% z celkové ceny.