Blue Canyon Country Club – Canyon Course

165, Moo 1, Thepkasattri Rd | Thalang, Phuket 83110, Thajsko
Blue Canyon Country Club – Canyon Course
Jamek: 18Yardů: 7179Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1991Návrh hřiště: Yoshikazu Kato

Blue Canyon Country Club – Canyon Course je hodnoceno jako jedno z nejprestižnějších golfových klubů v Asii, které bylo již min. 4x zvoleno jako nejlepší hřiště v Asii. Hřiště je proslulé díky dvojímu hostování turnaje Johnnie Walker Classics Tournament (1994 a 1998) a nabízí přísnou a náročnou hru, přičemž je vizuálně ohromující. Blue Canyon Country Club – Canyon Course si již dávno získalo své jméno díky nezapomenutelným mezinárodním turnajům včetně Honda Invitational v roce 1996. Hřiště je vytvořeno v původním cínovém dole a povrch dolů je charakteristický po celém hřišti, tečou zde proudy zrzavé vody, jsou zde kaňony s příkrými útesy apod.

Blue Canyon Country Club – Canyon Course, není lehké hřiště a zpotí se zde i nároční a nejlepší golfisté, hřiště je obklopeno jezery a má skvělé přírodní překážky, úzké fairwaye jsou lemované tyčícími se stromy, které vyžadují přesné odpaly, náročné jsou i doglegy. Greeny jsou velké a rychlé. Každá z 18 jamek má své jedinečné vlastnosti. Zadní devítka má velkolepé jamky. 14. a 17. jamka je těžká, přičemž jamky 11. – 15. jsou asi ty nejlepší z celého hřiště a nejen to, snad i z celého Thajska a Asie. Těchto pět jamek je opravdu památečních a pro širokou diskuzi. Par 5 jamky 11 je obtížný s vodní překážkou křižující fairway. Slavná 13. jamka par 4 vede přes obrovský kaňon a láká odvážné golfisty. Nejkrásnější green 14. jamky má tvar Thajska, a když fouká vítr, trefíte se pravděpodobně do vody. Fred Couples popsal 17. jamku jako nejlepší par 3 v golfu. Jde o opravdu zastrašující jamku. Podpisová 13. jamka, přezdívaná jako Tiger Hole je další dramatický test schopností.

Driving range, zkušební greeny a golfová škola je k dispozici pro začínající golfisty. Po hře si můžete odpočinout a dopřát si saunu, nebo se uvolnit v jacuzzi, dopřát si masáže, či pokrmy ve špičkové restauraci. Blue Canyon Country Club – Canyon Course má vynikající klubovnu, kdy je z restaurace a baru výhled na 18. green. Pro ty, co volí pohodlí a luxus je toto golfové hřiště tou správnou volbou.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
5 37633601 728240
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
7 7576 6626 3366 1156 000
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu na Phuketu

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.