Blue Canyon Country Club – Lakes Course

165, Moo 1, Thepkasattri Rd | Thalang, Phuket 83110, Thajsko
Blue Canyon Country Club – Lakes Course
Jamek: 18Yardů: 7179Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1999Návrh hřiště: Yoshikazu Kato

Blue Canyon Country Club – Lakes Course bylo založeno v roce 1999 architektem Yoshikazu Kato, který vytvořil mistrovské hřiště vysoce všemi oceňované. Architekt využil přírodní krajinu a autentické krásy okolí a vytvořil toto mistrovské náročné golfové hřiště s výbornou dispozicí a nejlepšími jamkami Phuketu. Ke hře je k dispozici perfektních 18 jamek, které doprovází hojné vodní překážky, jak již název hřiště napovídá. K poslední rekonstrukci celého hřiště došlo v roce 2006 a nyní je považováno za velmi dobré hřiště. Kvalita hřiště je minimálně na stejné úrovni jako slavnější soused Blue Canyon.

Golfové hřiště je výzvou i pro profesionální golfisty z celého světa, ale i ti neprofesionální hráči a amatéři si zde mohou vychutnat toto skvělé hřiště se širokými farirwayi a štědrými greeny. Greeny jsou zde mnohem širší než na hřišti Canyon. Hřiště se totiž může pochlubit největšími greeny v Asii. Jamka 6 má 1115 m čtverečních a jamka 2 zase 1040 m čtverečních.

První devítka prochází krajinou s jezery a mezi původními cínovými kaňony, zatímco zadní devítka se proplétá kolem scenérie jezer a lesů z pryžových stromů. Z 5 odpališť je z čeho vybírat, umožní Vám to zvolit rychlost a složitost hry. 18. jamka par 4 s pozoruhodnou úpravou byla zvolena v roce 2003 jako nejlepší par 4 v Asii od Asian Golf Monthly. Jezera dělají hřiště opravdu estetické a navíc jsou výzvou pro hráče všech úrovní. Vodní překážku má 17 z 18 jamek, takže si s sebou vezměte zásobu míčů. Jednotlivé jamky jsou rozmanité a na každé je zkušenost trochu jiná. Obrovské fairwaie dobře kompenzují rizika vody, takže pokud odpálíte míč rovně, neměli byste mít žádný problém.

Klubovna je společná se hřištěm Canyon a nabízí luxusní prostředí. Blue Canyon Country Club – Lakes Course nabízí velmi odlišnou golfovou hru, je náročné, ale i obohacující.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
4 6083366721 728240
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
6 6625 5685 2425 0214 915
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu na Phuketu

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.