Burapha Golf Club

281 Moo 4, Si Racha, Si Racha, Chonburi 20110 Thaisko
Burapha Golf Club
Jamek: 36Yardů: 6948Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 1993Návrh hřiště: David Graham & Gary Panks

Burapha Golf Club se nachází v Sriracha, provincii Chonburi ve východní části Thajska a nachází se jen 109 km od Bangkoku a 30 km od města Pattaya, jedné z největších turistických destinací Thajska. Hřiště se nachází v kopcovité krajině v blízkosti nové Chonburi – Pattaya, hlavní silnice a je jen kousek od vzkvétajícího Easthern Seaboard.

Burapha Golf Club byl speciálně navržen a vytvořen s cílem vyvolat eleganci a tradici velkých golfových klubů v Americe. Naleznete zde hned dvě 18-ti jamková hřiště s možností pronájmu veškerého potřebného vybavení pro hru. Obě hřiště jsou navržena od respektovaných architektů Davida Grahama & Garyho Pankse. Jejich cílem bylo vytvořit klub, který bude uznávaný pro svou výjimečnost v nejprestižnějších golfových kruzích tady, v Thajsku a v celém Tichomoří.

Toto 36 jamkové hřiště bylo navrženo tak, aby plně využilo krásy země Thajska a jejich přirozených jezer, kopců, kokosových palem a celé tropické vegetace. To vše umocňuje skvělou úpravou terénu.

Burapha Golf Club hostil již několik profesionálních turnajů včetně 2010 Thailand Open. Východní část hřiště má široký fairwaye a je ideální pro začínající golfisty. Západní část hřiště je vhodná již pro více pokročilé a pro profesionální hráče. Obě golfová hřiště jsou velice dobře udržovaná, fairwaye a greeny jsou obecně nadprůměrné a jamky jsou dobře umístěné. Na hřišti jsou celkem 4 devítky, C a D jsou více otevřené, všechny pak dávají příležitost krásného výhledu přes údolí. Nejvyšší bod hřiště leží mezi 6. a 7. jamkou na hřišti Dunes, odkud je krásný panoramatický výhled na krajinu. Chcete-li hrát tam, kde profesionálové, požádejte o hru na devítce B a D. Devítka A je vhodná pro volnější hru a C je někde mezi nimi.

Toto svěží, zelené, kopci od džungle oddělené 36 jamkové hřiště vám zajistí nezapomenutelný a poklidný golfový zážitek kousek od rušného města Pattaya. Pro negolfisty je k dispozici bazén, restaurace a tenisové kurty.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
Po-PáSo-Ne/svátky
2 1122 592336576768192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
Po-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátkyPo-PáSo-Ne/svátky
5 2995 7413 9844 4263 6584 0943 3313 7683 2213 658
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • cart
  • zpáteční hotelovou dopravu v Pattaya

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.