Chiang Mai Highlands Golf & Spa

167 Moo 2 Onuar, Mae On, Chiang Mai 50130 Thajsko
Chiangmai Highlands Golf and Spa Resort
Jamek: 18Yardů: 7003Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2005Návrh hřiště: Lee Schmidt, Curley Design

Chiang Mai Highlands Golf & Spa bylo otevřeno v roce 2005, čímž významně přispělo ke kvalitě golfových hřišť v oblasti Chiang Mai. Nachází se 1000 m n.m. Golfové hřiště s 18 jamkami navrhl Lee Schmidt, světový designér, který se pokusil zachytit krásu Chiang Mai, jeho okolních kopců a utvořit tak nádherné golfové hřiště, které nabízí vzrušující hru pro každého hráče. Hřiště je určeno jak pro profi golfisty, tak pro amatéry a nabízí výběr z 5 odpališť. Skvělá atmosféra, hluboký klid, chladnější prostředí, jasnější viditelnost, přílivy čerstvého vzduchu a povzbuzující prostředí, tvoří ideální místo pro golf na Chiang Mai Highlands Golf & Spa, a to jen 30 min. od mezinárodního letiště. Chiang Mai Highlands Golf & Spa hostilo již několik profesionálních světových turnajů. Celým golfovým hřištěm protéká řeka a hru stěžuje i pár jezer a bunkrů. V roce 2007 bylo hřiště na seznamu nejlepších golfových hřišť v Asii dle časopisu Asian Golf Monthly. Aby hřiště mohlo nabízet tyto skvělé podmínky pro hru, je potřeba nejlepší zařízení a zkušení odborníci, kteří se o hřiště denně starají.

Golfové hřiště se rozkládá podél hor a údolí a poskytuje golfistům úžasný výhled na hory a tropickou vegetaci skoro z každé jamky. Každý vášnivý hráč golfu zde zažije kombinaci prvotřídního designu, skvělého personálu a služeb, spolu s ohromující atmosférou nádherné přírody. Jednotlivé jamky nabízejí variace hry a nikdy neomrzí v jejich hraní. Greeny jsou svěží, rychlé a hladké. Výjimečně krásná krajina, plantáže, rýžová pole a hory dodávají hřišti neopakovatelnou atmosféru, jedná se o velmi zvláštní místo a dech beroucí prostředí v každém směru.

18. jamka je opravdu nezapomenutelná. Toto golfové hřiště je považováno mezi golfisty za opravdový klenot v oblasti Chiang Mai. Golfová hra zde může vyžadovat určitou strategii a dovednosti, protože velké a zvlněné greeny nejsou zrovna snadné a bunkry i vodní překážky budou vyžadovat šikovné odpaly.

Chiang Mai Highlands Golf & Spa nabízí pro své návštěvníky skvělé služby a vybavení, mezi které patří např. masáže, spa, sauna, bazén, posilovna, ale i open air restaurace s výhledem na golfové hřiště a 18. jamku, dále také obchod, driving range, apod. Samozřejmostí je i pěkná klubovna s šatnami a sprchami a kapacitou 200 skříněk. Hru na Chiang Mai Highlands Golf & Spa velice doporučujeme už jen proto, že jde o nejlepší hřiště v oblasti Chiang Mai, které musí být součástí vašeho golfového turné na Chiang Mai.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
3 3602886721 440192
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
5 0303 7153 2782 9472 784
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu na Chiang Mai centrum (pro hotely mimo Chiang Mai a okolí příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.