Chiang Mai Inthanon Golf Resort

99 Moo.13 T.Khuangpao, A.Jomthong, Chiang Mai 50160 Thajsko
Chiang Mai Inthanon Golf Resort
Jamek: 18Yardů: 7268Par: 72Driving range: AnoOtevřeno: DenněRok otevření: 2009Návrh hřiště: Suphachai Silamon

Chiang Mai Inthanon Golf Resort je top golfové hřiště vysoké kvality na jednom z nejvyšších thajských vrcholů v krásné oblasti a přírodě Chiang Mai. Golfové hřiště je malebné golfové hřiště s panoramatickými výhledy na nejvyšší horu Thajska Doi Inthanon, která dominuje v pozadí. Chiang Mai Inthanon Golf Resort se nachází jen 40 min. od mezinárodního letiště a prvně bylo otevřeno v roce 2009. Hřiště je obklopeno tropickými ovocnými sady a má kopcovitý design s pestrým uspořádáním jednotlivých jamek.

Několik silných jamek zde prověří vaše golfové dovednosti, ale je zde i mnoho klidných a lehčích jamek. Použita byla tráva Bermuda, která zajišťuje dobré zatravnění celého hřiště. Z většiny jamek je výhled na nejvyšší horu Thajska Doi Inthanon. Chiang Mai Inthanon Golf Resort má rozsáhlé fairwaye s náročnými bunkry. Golfovým hřištěm se vine i několik potoků, kdy na 12. a 18. jamce do hry vstupuje voda. Nejkrásnější a nejlepší jamky na golfovém hřišti jsou jamky 17. a 18. Tyto jamky jsou zároveň považovány za nejatraktivnější jamky v celém Chiang Mai. Golfisté mají při své hře krásný pocit přírodního prostředí s čistým horským vzduchem.

Nově postavená klubovna v moderním stylu, s šatnami a restaurací podávající skvělé pokrmy a nabízející posezení venku s panoramatickým výhledem na golfové hřiště a Inthanon Doi, je skvělé místo pro odpočinek po golfové hře. Skvělé služby a servis personálu vám zpříjemní golfový zážitek v Chiang Mai. Golfové hřiště Chiang Mai Inthanon Golf Resort je ve velmi dobrém stavu a určitě stojí za návštěvu, budete-li hrát golf v Thajsku právě na Chiang Mai.

Ceník služeb

Green feeCaddyCartGolf setBoty
2 8802885761 440144
* Ceny jsou uváděny v Kč

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.

Ceník balíčku

1 hráč2 hráči3-4 hráči5-6 hráčů7-8 hráčů
4 6993 3842 9472 6212 458
* Ceny jsou uváděny v Kč

Balíček zahrnuje:

  • green fee 18 jamek
  • caddy
  • zpáteční hotelovou dopravu na Chiang Mai centrum (pro hotely mimo Chiang Mai a okolí příplatek 1500,-/auto)

Uvedené ceny jsou vždy pro 1 osobu.
Pro více jak 8 hráčů nás prosím kontaktuje. Zpracujeme Vám individuální cenovou kalkulaci.

Nepřehlédněte

Platební podmínky:

Toto golfové hřiště vyžaduje od klientů zálohu předem ve výši 30% z celkové ceny, a to při potvrzení závazné rezervace. Doplatek ceny je vyžadován min. 30 dní před zahájením hry.

Storno podmínky:

Při zrušení závazné rezervace 20 – 0 dní před zahájením hry, bude klientovi účtován storno poplatek 100% z celkové ceny.